Draw a Stickman: EPIC Free

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 72.4 MB
  • Version 1.4.3.104
  • Dil Türkçe
  • Firma Hitcents
Draw a Stickman: EPIC Free, Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir macera oyunudur.

Draw a Stickman: EPIC Free, Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir macera oyunudur.

Android mobil cihazlarınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz Draw a Stickman: EPIC Free oyunu eğlenceli ve renkli bir hikayeye sahiptir. Draw a Stickman macera oyununda yapmanız gereken çizim yapan karakterimize yardım ederek  bulunduğunuz ortamı çizmeye çalışmaktır. Çizim yaparak savaşmak ve size verilen bir takım görevleri yerine getirmek sadece parmaklarınızın ucundadır. 

Sizde yoğun hikayelere sahip oyunlardan sıkıldıysanız Draw a Stickman: EPIC Free oyununu mobil cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oynanacak ve çizilecek çok sayıda karikatür bulunuyor bunların hepsini başarı ile çizerek oyunda bir yer kazanabileceğine inanıyorsan oyun senindir. Renkli bir oyun deneyimi sunan Draw a Stickman: EPIC Free sizlere faklı bir oyun deneyimi yaşatabilir. 

İlginç maceralarından peşinden koşacağınız çöp karakterimize yardım edin ve onun kontrolünü sağlayın böylelikle çizgi film tadında bir oyunda yer almış olursunuz. Çeşitli objeleri çizin ve eğlence dolu zorlu bulmacaları çözerek oyunda başarı etmeye çalışın. Faklı bir macera yaşayacağınız Draw a Stickman: EPIC Free sizleri bekliyor. 

 

Draw a Stickman: EPIC Free indir
DİĞER SÜRÜMLER