Draw a Stickman: EPIC Free

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $1.99
  • Boyut 72.4 MB
  • Version 1.4.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Hitcents
Hitcents stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Draw a Stickman: EPIC Free oyununda sizde yerinizi alın.

Hitcents stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Draw a Stickman: EPIC Free oyununda sizde yerinizi alın. 

Şimdiye dek tasarlanmış en yaratıcı çizim bulmaca oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan Draw a Stickman oyununu İOS mobil cihazınıza ücret ödeyerek indirebilirsiniz. Bu benzersiz hazırlanmış çizgi film RPG'de sanatçı olursunuz ve kendi sopa adam kahramanınızı yaratmak inin çabalayacaksınız. 

Maceranın arkasındaki sanatçı olarak, oyuna orijinal bir çizgi film kahramanı çizerek başlayın. Kahramanının bir arkadaşına ihtiyacı var, o zaman arkadaşını çiz ve ona bir isim ver. Ancak, karikatür kreasyonlarınızı sayfadan atlamayı izlerken, sopa adamı kahramanının arkadaşı doğrudan çizgi film macerası kitabının tehlikelerine giriyor. Karikatür arkadaşını kurtarmak için doodle dude'yı kitaba gönderin.

Sanatçı olarak, arkadaşını kurtarmak için tehlikeli çizim dünyasında çizilmiş kahramanına rehberlik edeceksin. Bulmacalar veya engellerin çözümlerini canlandırmak için çeşitli kalemleri ve yaratıcılıkları kullanacaksınız. 

Dağınık bir dağılma yaratmak ve yağmur eskizini çizmek için bulut kalemi kullanın. Ejderha düşmanlarını savuşturun, saldıran trol sürüleriyle savaşmak için bir örümcek çizin ve şimşek bulutu ile ekmek kızartıcı şarj edin.

Draw a Stickman: EPIC Free indir
DİĞER SÜRÜMLER